|
met20111015_16
Négyre még ÉNY-ot jelzett az OMSZ
Date: 2011-10-20
Views: 3343
|
met20111015_17
Ötre már erősebbet és északiasabbat
Date: 2011-10-20
Views: 2132
|
met20111015_18
Hatra már brutál erőset és ÉK-et. Ezekből azt gondoltam, hogy kb. 5-től 6-ig lehet majd repülni.
Date: 2011-10-20
Views: 2161
|
P1060416
16:20-kor még totál párhuzamos volt a gerinccel
Date: 2011-10-20
Views: 2282
|
|
P1060418
Közeli starthelyek: a Naszály
Date: 2011-10-20
Views: 2279
|
P1060422
Közeli starthelyek: a rádi domb
Date: 2011-10-20
Views: 2273
|
P1060427
Így néz ki most a felső starthely. Nem nagyon volt letaposva a fű, de egy csomó bokor ki volt vágva a felvezető út mellett, úgyhogy azért gondolom néha járnak ide.
Date: 2011-10-20
Views: 2263
|
P1060430
Csalóka kép, olyan mintha lejtőzne a madár, de sajna csak átsiklott fölöttem.
Date: 2011-10-20
Views: 2259
|
|
P1060432
A középső starthelyen háromnegyed 5-kor már kb. 45 fokosra fordult be a szél, úgyhogy már vittem is fel a cuccot.
Date: 2011-10-20
Views: 2303
|
P1060434
Kb. 17:25-kor startoltam a felső starthelyről. Egy kicsit oldalas volt még, de már tökéletesen tartott.
Date: 2011-10-20
Views: 2210
|
P1060435
Jellemzően nem sokkal a nívó felett repültem, talán plusz 30 méter lehetett a legmagasabb.
Date: 2011-10-20
Views: 2421
|
P1060442
Végig lehetett lejtőzni az egész gerincet, de leginkább a starthely mellett, a NY-i oldal tartott.
Date: 2011-10-20
Views: 4046
|
|
P1060445
A fák feletti kis magasság, és a rövid úthosszak miatt oda kell figyelni, ha nam akarsz gyorsan lerohadni, vagy a bokrok tetején landolni.
Date: 2011-10-20
Views: 2227
|
P1060450
Az erős szélre számítva, a kisebbik ernyőmet hoztam (a legtetején terheltem), tökéletes választás volt.
Date: 2011-10-20
Views: 3911
|
P1060457
Idill
Date: 2011-10-20
Views: 3939
|
P1060458
Addig vacakoltam a fényképezővel, míg végül sikerült kiesnem az emelésből. 35 perc volt.
Date: 2011-10-20
Views: 4192
|
|
P1060459
Mivel még mindig tökéletesnek tűnt, újra felmentem. Ugye ennek a dombnak megvan az az előnye, hogy kb. 5 perc alatt felér az ember, szóval nem kell sokat gondolkodni.. :)
Date: 2011-10-20
Views: 3145
|
P1060460
Naplemente
Date: 2011-10-20
Views: 3476
|
P1060463
Kezdett megzavarodni a kis fényképezőm fénymérője, néha világos, néha koromsötét lett a kép
Date: 2011-10-20
Views: 3215
|
P1060486
Szerintem még órákig lehetett volna lejtőzni.
Date: 2011-10-20
Views: 2217
|
|
P1060490
Sajna rohamosan kezdett sötétedni, úgyhogy 20 perc után kénytelen voltam leszállni.
Date: 2011-10-20
Views: 2260
|
P1060494
Mire haza indultam, már töksötét lett. Jó volt. :)
Date: 2011-10-20
Views: 2706
|
|
|